Про школу

 

 

Наше минуле

   

В кінці 19 ст. в селі Сестринівка відкрилась церковно-приходська школа. Уній налічувалося 40 учнів і їх навчали 2 учителі. До 1929 р. у селі була початкова школа. У 1936 р. у Сестринівці відкривають середню школу і відразу ж розпочинають будівництво двоповерхового приміщення, яке функціонує і тепер. До війни (1941-1945рр.) середню школу закінчили 142 учнів. З післявоєнного часу до 2005 року неповну середню освіту отримали -3606 осіб, середню -3985 осіб. За період існування школи її керівниками були: Зарудний Леонід Климович, Хом’юк Єфросинія Юхимівна, Коваль Давид Арефович, Павленко Павло Іванович, Ілик Олександр Іванович, Сушко Станіслава Дем’янівна. В даний час школу очолює Денисюк Ніна Сергіївна – спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель». Протягом 50-80х років школа славилася своїм естетичним вихованням. При школі були створені: струнний оркестр, духовий оркестр, хор, танцювальний колектив, вокально-інструментальний ансамбль, які були постійними учасниками і неодноразовими переможцями районних і обласних оглядів художньої самодіяльності. Їхніми керівниками були: Пугач Степан Іванович, Павловський Володимир Віталійович, Лещук Анатолій Іванович. За організацію навчально-дослідної роботи, шкільний гурток Юннатів, яким керував Кондратюк Василь Павлович, тричі (у 50х роках) був учасником ВДНГ і нагороджений медаллю. Школа розташована поруч садиби, де проживав рід Оппокових-Грушевських.  Саме тут пройшли дитячі роки видатного історика, лідера, суспільно-політичного діяча, першого Президента України М.С.Грушевського. Пам'ять про перебування М.С.Грушевського в Сестринівці нагадує шкільний краєзнавчий музей,  який створений силами педагогічного колективу і в даний час знаходиться в її приміщенні. До 140 річниці пам'ять Великого Українця увіковічено відкриттям музею-садиби М.С.Грушевського, що став відомим далеко за межами району.

Адміністрація школи:

 директорДенисюк Ніна Сергіївна

 

 

заступники директора: з НВР –  Баюк Оксана Іванівна

 

 

 з ВР –  Сушко Валентина Василівна

 педагог-організатор –  Химич О.В

 соціальний педагог – Демченко М.О.

 голова ради школи –  Остапюк А.М

 голова батьківського комітету –  Павлівська О.Д.

президент Шкільної респубіліки – Ромашкан Тетяна

 
З 2001 року педагогічний колектив очолює

Денисюк Ніна Сергіївна – вчитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти.

 

За останні роки зміцнилась навчально-матеріальна база закладу. У 2004 році почав працювати комп’ютерний клас. Сьогодні школа працює над проблемою «Диференційований та індивідуальний підхід у навчально-виховному процесі». До послуг учнів і вчителів 12 навчальних кабінетів, бібліотека, комп’ютерний клас, спортивна зала, їдальня, два спортмайданчики, комбінована майстерня. У 2005 році зроблено ремонт та сучасне оформлення вестибюлю, кабінетів географії, історії, математики, початкових класів.

Учні школи поглиблюють знання в семи творчих обєднаннях за інтересами, беруть участь в районних олімпіадах, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

На базі школи створено краєзнавчий музей. Експозиції якого розповідають про минуле села, про природу краю, історію школи. Окремою сторінкою висвітлено життя і творчість видатного історика, Першого Президента України М.С.Грушевського. Музей співпрацює з Київським музеєм Грушевського.

 


Педагогічний  колектив:

 

 

Навчально-виховний процес в школі забезпечують 18 вчителів, з них:

вчителів вищої категорії  - 6,

з них «старших вчителів» - 4

вчителів І категорії    - 4

вчителів ІІ категорії  - 2

спеціалістів     - 4

навчаються заочно - 1

 

Робота педколективу підпорядкована основній меті:

 -          забезпечення високопрофесійного рівня;

 -          озброєння теоретичними знаннями і впровадження їх у практику роботи;

-           особистісно-орієнтований підхід у навчанні та вихованні учнів.