Кадровий склад

 Адміністрація 

Зелюк Оксана Анатоліївна - директор

Вчитель історії та географії

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання "Старший учитель"

Баюк Оксана Іванівна- заступник директора з навчально-виховної роботи

Вчитель математики та основ здоров'я

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічні працівники

Сушко Валентина Василівна - педагог-організатор, вчитель математики та образотворчого мистецтва

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії"

Демченко Маріна Олексіївна-практичний психолог/соціальний педагог, асистент вчителя

 "Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст ІІ категорії"

 Демянюк Ольга Вікторівна-вчитель початких класів 

Кваліфікаційна квтегорія "Спеціаліст"

Павлівська Ольга Дмитрівна - вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

 Вчитель початкової школи- Савчук Ольга Анатоліївна

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії"

Дуник Леся Михайлівна - вчитель початкової школи 

 Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії"

Слободяник Оксана Адамівна - вчитель української мови та літератури 

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Бондар Катерина Сергіївна- вчитель зарубіжної літератури, асистент вчителя

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст ІІ категорії"

Жирна Алла Миколіївна - вчитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"

Андрущак Ліна Ігорівна - вчитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"

Левчук Людмила Геннадіївна - вчитель історії 

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання "Вчитель - методист"

Білоус Наталія Павліна - вчитель географії і біології, асистент вчителя

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії

Муравський Ігор Станіславович-вчитель фізики,астрономії та інформатики

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання "Старший учитель"

Лопушан Сергій Федорович - вчитель трудового навчання 

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання "Старнший учитель"

Хомич Анатолій Анатолієвич - вчитель фізичної культури та музичного мистецтва

Музичний керівник дошкільного відділення

Тарифний розряд 10 

Слободян Наталія Сергіївна - вихователь дошкільного відділення

Тарифний розряд 10

Максименко Яна Олександрівна -вихователь дошкільного відділення, аситент вчителя

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"

Ромашкан Олена ігорівнна - асистент вихователя

 Технічний та обслуговуючий персонал

Гаврилюк Алла Володимирівна - бібліотекар

Остапюк Алла Миколаївна - завідуюча господарства

Бондар Тетяна Михайлівна - сестра медична

 Терещук Віра Валеріївна - прибиральник службових приміщень

 Прошкіна Тетяна Жанівна- прибиральник службових приміщень

Станішевська Раїса Володимирівна - кухар

Чорнолецька Людмила Євгеніївна - кухар

 Остапюк Микола Леонідович  - сторож

Коломацька Таїса Олександрівна - помічник вихователя

 Сушко Володимир Михайлович - підсобний робітник

Майбродський Сергій Миколайович -робітник з  обслуговування та ремонту будівель

 

 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса: Вул. Грушевського, 23 С.Сестринівка Козятинський район Вінницька область

    Тел.:35-6-30

    Email:sestrschool@gmail.com
    Сайт відвідали счетчик посещений рази(ів).