Кадровий склад

 

Адміністрація ЗНВК

 

 

 

 Баюк

Оксана Іванівна 

Заступник директора з навчальної роботи

Вчитель математики

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст вищої категорії"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Денисюк

Ніна Сергіївна

Директор ЗНВК

Вчитель біолгії

Кваліфікаційна категорія

"Вчитель вищої категорії"

Педагогіне звання

"Вчитель-методист"

Педагогічна нагорода

"ВІдмінник освіти"

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сушко

 Валентина Василівна

Заступник директора

з навчально-виховної роботи

Вчитель математики

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст І категорії"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Педагогічний колектив

 

 

Химич

Оксана Віталіївна

Педагог-організатор

Вчитель хімії

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст І категорії"

 

 

 

Демченко

Маріна Олексіївна

Практичний психолог/

Соціальний педагог

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

Демянюк 

Ольга Вікторівна

Асистент вчителя

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

 

Левчук

Катерина Миколаївна

Асистент вчителя

Вихователь

дошкільного відділення

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

Савчук Ольга Анатоліївна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст І категорії"

 

 

 

 

Дуник

Леся Михайлівна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст ІІ категорії" 

 

 

 

Лещук 

Марія Леонтіївна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст І категорії"

 

 

 

 Павлівська

Ольга Дмитрівна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія 

"Спеціаліст вищої категорії"

 

 

 

Слободяник 

Оксана Адамівна

Вчитель української мови та літератури

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст вищої категорії"

 

 

 

 

Бондар

Катерина Сергіївна

Вчитель зарубіжної літератури

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

 

 

Жирна

Алла Анатоліївна

Вчитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

 

 

Левчук

Людмила Геннадївна

Вчитель історії 

Кваліфікайна категорія

"Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання

"Старший вчитель"

 

 

 

Білоус

Наталія Павлівна

Вчитель географії

Кваліфікаційна категорія 

"Спеціаліст І категорії"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Муравський

Ігор Станіславович

Вчитель фізики та інформатики

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання 

"Старший вчитель"

 

 

 

 

 

 

 

Сушко Лілія Володимирівна

Вчитель основ здоров'я

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лопушан Сергій Федорович

Вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва

Кваліфікаційна категорія 

"Спеціаліст вищої категорії"

Педагогічне звання

"Старший вчитель"

 

 

 

 

 

 

Хомич

Анатолій Анатолійович

Вчитель музичного мистецтва та фізкультури

Музичний керівник дошкільного відділення

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст"

 

 

 

 

 

Слободян 

Наталія Сергіївна

Вихователь дошкільного відділення

Кваліфікаційна категорія

"Спеціаліст "

 

 

 

 

 

 

 

Ромашкан 

Олена Ігорівна

Асистент вихователя

Кваліфікаційна категорія 

"Спеціаліст"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Гаврилюк

Алла Володимирівна

Бібліотекар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остапюк

Алла Миколаївна

Завідуюча господарства

 

 

 

Бондар

Тетяна Михайлівна

Сестра медична

 

 

 

  

 

 

Технічний та обслуговуючий персонал


1.Терещук Віра Валеріївна - прибиральник службових приміщень

2. Степаненко Ганна Павлівна - прибиральник службових приміщень

3.Станішевська Раїса Володимирівна - кухар

4.Чорнолецька Людмила Євгеніївна - кухар

5. Данилюк Галина Миколаївна - сторож

6. Коломацька Таїса Олександрівна - помічник вихователя

7. Сушко Володимир Михайлович - робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель

8. Яжик Петро Леонідович - кочегар