Новини

Увага!!!

Згідно наказу Управління освіти та спорту Козятинської міської ради Вінницької області №165 від 11.10.2021 р.  "Про перенесення термінів осінніх канікул у 2021-2022 навчальному році" осінні канікули будуть проведені з 14 жовтня по 24 жовтня 2021 року. Навчальні заняття з 15 жовтня 2021 року переносяться на 30 жовтня 2021 року. 

  Фестиваль велосипедних заходів "Я на велосипеді - ні обмежень, ні кордонів"

  Ми - Європейська держава!

  21 травня в Сестринівському ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа дитячий садок» імені Михайла Грушевського  відбувся фестиваль велосипедних заходів «Я на волосипеді  - ні обмежень, ні кордонів»,  присвячений відзначенню в області Дня Європи. У фестивалі взяли участь майже 30 чоловік -це учні та вчителі нашого навчального закладу! Щоб привернути увагу до цього заходу, на велосипеди були прикріплені прапори Європейських країн ,а майорів найголовніший прапор нашої країни!

  Усі з великим задоволенням долучились до фестивалю. Ми Європейська країна ,і ми за пропаганду здорового та активного способу життя  хочемо ,щоб ще більше людей долучились до відпочинку на велосипеді, а також звернули увагу на збереження навколишнього середовища.

  Учасники велопробігу стартували від рідної школи і визначеним маршрутом (протяжність 7 км) вирушили до ставу під назвою «Польовий». Які ж гарні краєвиди супроводжували учнів! А яке чисте, прозоре повітря!

  Ми насолоджувались маршрутом і  незабутніми красотами свого села , на повні груди вдихали аромат бузку та свіжескошеної трави! Це незабутні моменти шкільного життя, та і життя взагалі.

  Будьте здоровими, будьте щасливими, будьте з природою!